26.9.2017 17:00 - Běh s děkanem

Dotazník – zahraniční a korporátní zkušenost studentů; důvody prodlužování studia

Dotazník slouží k výzkumu prováděnému za účelem získání prestižní akreditace EPAS.
Děkujeme za spolupráci a podporu dalšího rozvoje oboru Mezinárodní obchod na Fakultě mezinárodních vztahů.

doc. Ing. Štěpán Müller, CSc.
Děkan FMV

1. Máte zahraniční zkušenost nabytou v průběhu bakalářského nebo magisterského studia, event. v době přerušení studia? Více odpovědí je možných.
Studium - jeden a více semestrůLetní školaAISECPraxe do 1 měsícePraxe do 3 měsícůPraxe nad 3 měsíceOstatní

2. Máte korporátní zkušenost nabytou v průběhu bakalářského nebo magisterského studia, event.. v době přerušení studia? Více odpovědí je možných.
Praxe-stáž v ČR delší než 1 měsícPraxe-stáž v zahraničí delší než 1 měsícČástečný pracovní úvazek delší než 1 měsícPlný pracovní úvazek delší než 1 měsíc

3. Jste studentem:
2. semestru3. semestru4. semestru5. semestru6. semestru7. a dalších semestrů

4. Pokud studujete více než 4 semestry, jaké pro to jsou důvody? Více odpovědí je možných.
Souběh studia a pracovního úvazkuStudium nebo praxe v zahraničíZdravotní důvodyOsobní rozhodnutíOstatní

Prosím vyplňte bezpečnostní kód: